Usługi

Naszym klientom oferujemy następujące usługi:

- produkcję elementów takich jak wystawy i ekspozycje sklepowe w oparciu o gotowe projekty, bądź indywidualne propozycje naszych klientów (np. stojaki sklepowe, ekspozytory na różne produkty),

- produkcję wyrobów dekoracyjnych wykonanych z metalu dla domu i ogrodu; (grille, meble metalowe, itp.),

- usługi związane z obróbką technologiczną stali zwykłych i nierdzewnych w zakresie: cięcia, gięcia, spawania itp.,

- usługi związane z lakierowaniem proszkowym elementów metalowych, z możliwością wybrania koloru z pełnej palety RAL, o rożnych efektach dekoracyjnych.

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu wyposażonego w profesjonalny sprzęt do obróbki metalu oraz wykwalifikowanemu personelowi możemy śmiało zagwarantować najwyższą jakość i precyzję wykonania, zarówno produktów jednorazowych jak i dużych partii produkcji.

Oprócz standardowej oferty wykonujemy również produkty na specjalne zamówienie, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

Oferujemy pełną profesjonalną obsługę wraz z możliwością transportu towarów na życzenie. Prowadzimy elastyczną politykę cenową z możliwością negocjacji warunków handlowych. Proponujemy rozliczenia zarówno gotówkowe, jak i bezgotówkowe.

Gięcie

Zakresy gięcia

Więcej

Cięcie laserowe

Zakres wycinania 

Więcej

Spawanie

Zakres usług spawalniczych

Więcej

Obróbka metali

Usługi związane z obróbką metali 

Więcej

Pliki do pobrania

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.