Lakierowanie proszkowe

Lakierowanie proszkowe aluminium i innych metali


Wiele elementów metalowych, które nie zostały pokryte żadną barwą, nie wygląda zbyt atrakcyjnie. W związku z tym są one często poddawane lakierowaniu. Jeśli są Państwo zainteresowani realizacją tego rodzaju usługi, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zajmujemy się bowiem lakierowaniem proszkowym aluminium i innych elementów z metalu. Otwarcie lakierni było kolejnym krokiem do rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć kompleksowe usługi obejmujące nie tylko cięcie laserem 3D, ale również lakierowanie poszczególnych elementów. Warto odnotować, że dzięki bogatej palecie barw, z pewnością znajdą Państwo odpowiadający Wam kolor. W przypadku chęci skorzystania z oferty, prosimy o kontakt telefoniczny lub odwiedzenie naszej lakierni proszkowej w okolicach Częstochowy.

Jak działa nasza lakiernia proszkowa?

Proces lakierowania składa się z kilku etapów. Pierwszym, a jednocześnie jednym z najważniejszych jest prawidłowe przygotowanie komponentu. Podczas tego rodzaju prac malowana powierzchnia jest oczyszczana z wszelkiego rodzaju zabrudzeń oraz korozji, odtłuszczana. Po wykonaniu wspomnianych prac, przechodzimy do lakierowania przy użyciu specjalnego sprzętu. Proces nakładania farby proszkowej przeprowadzany jest w kabinie lakierniczej. Pokryte farbą elementy poddawane są następnie termo utwardzeniu, a na koniec osuszeniu. W taki sposób przygotowane przez naszą lakiernię proszkową metale cechują się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale również odpowiednią trwałością.

Zalety lakierowania proszkowego

Lakierowanie proszkowe aluminium i innych elementów metalowych ma wiele zalet, które sprawiają, że jest to coraz bardziej popularna metoda wykończenia powierzchni. Należą do nich między innymi doskonała trwałość i odporność na korozję lakierowanych produktów, a także możliwość równomiernego pokrycia powierzchni. Na popularność tej metody wpływa również szeroka gama dostępnych kolorów i wzorów, ekologiczność oraz możliwość malowania elementów o złożonych kształtach. Przedmioty lakierowane proszkowo zyskują bardzo dużą wytrzymałość na działanie czynników zewnętrznych, takich jak czynniki chemiczne, promieniowanie UV, wilgoć, uszkodzenia mechaniczne, a także warunki atmosferyczne. Warto też zwrócić uwagę na estetykę. Podczas lakierowania proszkowego aluminium i innych metalowych elementów można uzyskać jednolitą powłokę, pozbawioną spękań, zacieków, pęcherzyków czy pomarszczeń.

Do kogo kierujemy ofertę naszej lakierni proszkowej?

Lakierowanie proszkowe aluminium oraz innych metali znajduje zastosowanie w wielu branżach, takich jak motoryzacja, budownictwo, przemysł maszynowy czy meblarski. Metodę tę wykorzystuje się do malowania elementów samochodowych, konstrukcji stalowych, ogrodzeń, balustrad, mebli metalowych czy sprzętu sportowego. Dzięki licznym zaletom i możliwościom technologicznym lakierowanie proszkowe stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących trwałego oraz estetycznego wykończenia powierzchni metali. Nasza lakiernia proszkowa w Częstochowie zaprasza więc do współpracy przedsiębiorców z tego miasta i okolic. Jeśli szukają Państwo sprawdzonego partnera, który świadczy wysokiej jakości usługi, realizuje zlecenia terminowo, a także gwarantuje atrakcyjne warunki i konkurencyjne ceny zachęcamy do kontaktu. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz doradztwo.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.