O firmie

Witamy w firmie Bumet!

Tutaj powstają produkty z metalu.

Pomysły przekuwamy w przedmioty.

Od prototypu po wykończenie.


Firma BUMET powstała w 1995 roku. Przez ponad 25 lat działania na polskim i zagranicznym rynku zbudowaliśmy park maszynowy i wykwalifikowany zespół pracowników dla których obecnie nie ma rzeczy niemożliwych, a na swoim koncie mają realizację wielu wymagających projektów.
Dziś świat obróbki metalu nie ma dla nas tajemnic. Sekrety przekazujemy sobie z pokolenia na pokolenie - jesteśmy firmą rodzinną.

Tniemy, gniemy, łączymy. Działamy szybko i rzetelnie. Z metalu jesteśmy w stanie zrobić niemal wszystko. Potrafimy dobrać odpowiedni sposób jego obróbki i wykończenia, by osiągnąć pożądany efekt. Dzięki doświadczeniu i parkowi maszynowemu swoją pracą obejmujemy cały proces rozwoju produktu, od konstrukcji aż po logistykę. Dbamy o wysokie standardy technologiczne, jakość materiałów, profesjonalizm i bezpieczeństwo pracowników. Działamy wielozadaniowo i długoterminowo, również w relacjach z naszymi Klientami.

Nasza strategia rozwoju w przyszłość opiera się na inwestowaniu w wykwalifikowanych pracowników, technologie oraz maszyny do obróbki metalu. Ponieważ wykorzystywane w produkcji najwyższej jakości materiały i rozwiązania techniczne dają gwarancję zadowolenia naszym Klientom.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.