Gięcie blach

Klienci, którzy zdecydują się na skorzystania z oferty naszej firmy, mogą nam zlecić nam usługę gięcia blach. Tego rodzaju zadania realizujemy na potrzeby Klientów z różnych branż. Specjalizujemy się bowiem w wykonywaniu zadań na potrzeby takich dziedzin, jak między innymi:

  • budownictwo - poszycia dachowe, parapety czy ogrodzenia często wykonywane są z metalu. W tym przypadku jesteśmy w stanie odpowiednio obrobić blachę, aby dopasować ją do potrzeb Klienta;
  • motoryzacja - blachy są jednym z podstawowych elementów budowy karoserii. Na życzenie Klientów możemy przygotować blachy do pojazdów o różnym gabarycie;
  • elektronika - większość sprzętów AGD zamkniętych jest w obudowach wykonanych z blachy. Jeśli zajmują się Państwo ich produkcją lub serwisem, zapraszamy do współpracy.

W przypadku zainteresowania usługą gięcia blach, prosimy o kontakt. Nasi specjaliści pozostają również do Państwa dyspozycji, w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących oferty.

Zakres gięcia:

  • blachy o grubości od 0,5 mm do 8,0 mm i maksymalnej długości do 4000 mm

Obróbka wykonywana jest w oparciu o dokumentację klienta, jak również może być sporządzana we własnym zakresie. Wykonywanie elementów z materiałów własnych i powierzonych.

Gięcie blach CNC

Nasza firma do realizacji zleceń wykorzystuje specjalną prasę sterowaną CNC. Czym jest to rozwiązanie i jakie są jego zalety? CNC to specjalny system, który jest odpowiednio programowany. W ten sposób mikrokomputer jest wstanie wykonywać ściśle określone ruchy wskazane przez człowieka. Do głównych zalet gięcia blach CNC możemy zaliczyć przede wszystkim precyzję na najwyższym poziomie połączoną z powtarzalnością. Dzięki temu wykonanie ogromnej ilości elementów o idealnie jednakowym kształcie nie stanowi żadnego problemu. W przypadku zainteresowania tego rodzaju usługą, zapraszamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy Państwu szczegóły przygotowanej przez nas oferty.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.