Cięcie laserem rur

 

W obecnych czasach wiele konstrukcji zbudowanych jest na bazie rur. Do tworzenia rozmaitych struktur niezbędne okazuje się jednak często wykonanie odpowiednich cięć oraz nadanie elementom prawidłowych kształtów. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani przygotowaniem tego rodzaju komponentów, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Specjalizujemy się bowiem w cięciu rur laserem 3D. Dzięki temu omawiane produkty jesteśmy w stanie przygotować z niezwykłą precyzją. Ponadto laser, w odróżnieniu od metody na przykład skrawania, pozwala wygenerować znaczne oszczędności w materiale. Brak ubytków nie jest jednak wyłączną zaletą tego rodzaju rozwiązania. Podobnie, jak w przypadku laserowego cięcia profili[https://bumet.net] prace mogą być wykonywane niezwykle szybko, nie tracąc przy tym jakości.

Jakie rury tniemy laserem?

Jeśli chodzi o usługę laserowego cięcia rur to jesteśmy w stanie obrabiać produkty wykonane z różnych materiałów. Na Państwa zlecenie zajmiemy się bowiem przetworzeniem elementów ze stali czarnej oraz nierdzewnej, a także z aluminium, mosiądzu bądź miedzi. W przypadku grubości, maksymalna i minimalna wartość uzależniona jest od rodzaju materiału. Sprzęt, którym dysponujemy pozwala nam jednak ciąć rury, których minimalna grubość wynosi pół milimetra, a maksymalna nawet dwa centymetry. Jeśli chodzi o ich średnicę to nie może ona przekraczać dwudziestu dwóch centymetrów. W przypadku zainteresowania ofertą cięcia laserem rur, zapraszamy do skorzystania z usług naszych specjalistów. W tym celu prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów dotyczących zamówienia.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.